Dlaczego warto współpracować ze mną?

  • Występuję od 2008 roku, wiele lat doświadczenia scenicznego sprawia, że doskonale wiem jak uczynić Twoje przyjęcie wyjątkowym!
  • Nawiązuję świetny kontakt z publicznością – podczas animacji uczę tańca wszystkich Gości oraz zapewniam wspólną zabawę do muzyki arabskiej,
  • Olśniewające show przygotuję na Twoje indywidualne zamówienie,
  • Pomagam w doborze repertuaru spośród bogatej oferty artystycznej aby spełnić Twoje oczekiwania i zaskoczyć Gości,
  • Niepowtarzalne choreografie mojego autorstwa są wynikiem lat pracy oraz uczenia się od najbardziej cenionych gwiazd arabskich scen oraz festiwali,
  • Stale podnoszę kompetencje i prezentuję najwyższy poziom oraz perfekcyjną technikę i wyczucie arabskiej muzyki,
  • Na pokazach prezentuję oryginalne stroje egipskie oraz rekwizyty – Twoi Goście będą zachwyceni.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów a oryginalne show zapadnie w pamięć wszystkich Widzów!

W moim repertuarze znajdują się egipskie odmiany tańca, w tym folklor, a także taniec z rekwizytami oraz fuzje. Zapoznaj się z całym repertuarem klikając poniżej.

Szukasz pomysłu na wieczór panieński, urodziny, wesele lub imprezę firmową?

Jesteś w odpowiednim miejscu :) Zobacz koniecznie co mogę przygotować, by Twoja impreza była niezapomniana – kliknij powyżej w „Organizację Imprez”!

Moje pokazy składają się z profesjonalnie przygotowanego show tanecznego i animacji, oryginalnych kostiumów i rekwizytów oraz porywającej muzyki arabskiej, sprawdź szczegóły na stronie www.PokazyTancaBrzucha.pl

Wysokość honorarium zależy od rodzaju i długości pokazu oraz czasu dojazdu na wyznaczone miejsce. 

Jeśli jesteś zainteresowany otrzymaniem szczegółowej oferty, zapraszam do kontaktu: wypełnij formularz lub zadzwoń bezpośrednio do mnie.

 

Referencje

 

„Bardzo polecam pokazy tańca w wykonaniu Mahtab. Pani Małgosia jest wyjątkową tancerką oraz profesjonalistką. Pokazy w jej wykonaniu zachwycają publiczność doskonałą techniką, różnorodnością tańców, kostiumów oraz rekwizytów. Mahtab nawiązuje świetny kontakt z publicznością – animacja publiczności bardzo spodobała się wszystkim uczestnikom zabawy.

Dodatkowo Pani Małgosia jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, a współpraca z nią przebiega bezproblemowo. Jest bardzo dobrze przygotowana do każdego występu i można na niej polegać. Rekomenduję pokazy Mahtab jako „oprawę artystyczną dla najbardziej wymagających klientów”.

Agnieszka Dębicka

„Współpracowałem z Mahtab podczas realizacji jej pokazów kilkukrotnie, co zawsze owocowało ciekawymi efektami i za każdym razem byłem zaskoczony jej kreatywnością. Utrzymuję z nią kontakt przez cały czas, ponieważ jest bardzo elastyczna czasowo i potrafi dostosować się do wymagań klienta. Podczas występów oceniania była przez publiczność gromkimi brawami, co świadczy o jej profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu i dlatego też polecam każdemu zainteresowanemu współpracę z Mahtab.”

Michał Boruch

„Organizowane przez Mahtab pokazy tańca brzucha to wspaniałe widowisko i niezapomniana przygoda. Perfekcyjna wręcz dbałość o szczegóły, mnogość rekwizytów oraz przepiękne, barwne stroje, doskonale oddają orientalny klimat oraz pozwalają przenieść się w świat pełen magii i czarów. Pokazy tańca to nie tylko świetna rozrywka, ale również zachęta do podjęcia tego typu aktywności fizycznej.”

Monika Stalska

„Pokazy Mahtab są dla gości jak wyjazd do Egiptu bez ruszania się z miejsca. W jedną chwilę poczujesz urzekającą orientalną atmosferę i magnetyzm tej wyjątkowej sztuki. Taniec i animacja publiczności w wykonaniu Mahtab to profesjonalizm na najwyższym poziomie i urok, technika i lekkość, subtelność i ogień.

Po prostu wyjątkowe połączenie talentu i pasji. Jeśli chcesz mieć udaną imprezę i zachwycić swoich gości niecodziennym wydarzeniem – Mahtab to zdecydowanie najlepszy wybór. Polecam!”

Kamil Kaszubski